Battlefield 6’dan Görüntü Sızdırıldı!

Battlefield 6 bu sene içerisinde çıkış yapıyor. Battlefield 6 ne zaman çıkacak gibi sorular gelirken Battlefield 6'nın görüntüleri sızdırıldı.

Battlefield 6 bu sene içerisinde çıkış yapıyor. Battlefield 6 ne zaman çıkacak gibi sorular gelirken Battlefield 6’nın görüntüleri sızdırıldı.

Bugün Battlefield 6’ya ait olduğu iddia edilen iki ekran görüntüsü internette yayıldı. Bu ekran görüntülerine bakarsak oyunun modern ve fütüristtik bir çağda geçeceği tahmin ediliyor. Oyunun çıkış tarihi net olarak söylenmese de internette dolaşan bazı bilgilere göre oyunun 2 hafta içerisinde çıkacağı iddia ediliyor.

Battlefield 6 Oyunundan Sızdırılan Görüntüler

Oyun dünyasına yıllardır klasikleşen iki yapım var: Battlefield ve Call of Duty. Bu iki oyunda yıllardır neredeyse aynı içerikleri sunuyorlar. Oyuncuların farklı bir içerik beklediğini gören stüdyolar hikaye yerine çok oyunculu oyunlar yapmaya başladılar.

Battlefield 6 Sızdırıldı! Battlefield 6 oyun içi ekran görüntüleri, fütüristtik ekran görüntüsü
Sızdırılan İlk Görüntü – Fütüristtik Ekran Görüntüsü

Yukarıdaki resme bakarsak oyun içi arayüzden ve kullandığı araçtan yola çıkarak günümüzden 10 sene sonrasında geçtiğini söyleyebiliriz. Daha önce yapılan sızıntılar da bu bilgiyi doğrular nitelikte. Yukarıdaki ekran görüntüsünde uçan bir araçtan uzaktaki bir bölgeye ateş açılıyor.

Battlefield 6 Sızdırıldı! Battlefield 6 oyun içi ekran görüntüleri, fütüristtik ekran görüntüsü
Sızdırılan İkinci Görüntü

Yine sızdırılan bir diğer görüntü olan yukarıdaki ekran görüntüsüne bakacak olursak, helikopterlerle bir adanın etrafının sarılmış olduğu gözükmekte. Ayrıca helikopterlerin tasarımı günümüzdeki helikopterlere çok benziyor.

Oyunlarla ilgili sızıntı yayınlamasıyla bilinen Tom Henderson tarafından söylenen bilgilere göre oyunun ismi sadece Battlefield olacak.

Tom Henderson tarafından sağlanan diğer bilgilere göre; şu anda geliştirilen silahları oyunda göreceğiz. Oyundan büyük bir hikaye modu beklenmiyor. Çoğunlukla çok oyunculu moda odaklanılacak olan oyunda birde Battle-Royale modu bekleniliyor.

Bahar aylarında fragman yayınlanması beklenirken neredeyse yaz mevsimine geldik. Bu sebeple oyunun fragmanının bu ay içinde yayınlanması bekleniyor.

Berkay
Merhaba, ben Berkay. Teknoloji ile ilgileniyorum ve Tekno Harekat sitesinin yazarlığını yapıyorum.