Clubhouse Uygulaması Android Sürümünü Ön Kayıta Açtı

Clubhouse uygulaması uzun bir sürecin ardından Android uygulamasını Google Play Store mağazasında ön kayıta açtı. Ön kayıt nasıl yapılır?

Geçtiğimiz günlerde sizlere Clubhouse Android uygulamasının neredeyse hazır olduğunu ve yayınlanacağını söylemiştik.

İlginizi Çekebilir

Clubhouse Android İçin Nasıl İndirilir

Clubhouse’un resmî sitesinde Play Store butonu kendine yer almış bulunmakta. Şu an sadece ön kayıt yapabileceğiniz uygulama hâlâ davet sistemi ile çalışmakta ancak ilerleyen zamanlarda herkesin giriş yapabileceği söylenmekte.

Clubhouse uygulaması uzun bir sürecin ardından Android uygulamasını Google Play Store mağazasında ön kayıta açtı. Ön kayıt nasıl yapılır?

Gerekli süre: 1 dakika.

Clubhouse Uygulaması Android İçin Ön Kayıt Nasıl Yapılır

  1. Play Store Linkine Girin

    İlk olarak buraya tıklayarak ya da Play Store arama kutucuğuna Clubhouse yazarak uygulamanın sayfasına girin.

  2. Ön Kayıt Butonuna Tıklayın

    Eğer uygulamanın kullanıldığı geçerli ülkelerden birindeyseniz (Türkiye bu listeye dahil) Ön Kayıt yazan butona tıklayınClubhouse uygulaması uzun bir sürecin ardından Android uygulamasını Google Play Store mağazasında ön kayıta açtı. Ön kayıt nasıl yapılır?

  3. (OPSİYONEL) Uygulamanın Yayınlandığı Zaman Otomatik Olarak Yüklenmesini Sağlayın

    İsterseniz uygulama yayınlandığında otomatik olarak yüklenmesini sağlamak için Kullanılabilir olduğunda yükle yazan butona tıklayabilirsiniz.Clubhouse uygulaması uzun bir sürecin ardından Android uygulamasını Google Play Store mağazasında ön kayıta açtı. Ön kayıt nasıl yapılır?