Google Mesajlar İçin One UI Arayüzü Geldi

Google Mesajlar İçin One UI Arayüzü Geldi

Samsung Galaxy S21 cihazlarında yüklü gelen Google Mesajlar için One UI Arayüzü Güncellemesi Geldi.

Samsung, bu senenin ilk çeyreğinde S21’i tanıttığında, Galaxy S21 model cihazlarda Google ile dünyadaki çoğu yerde Google Mesajlar’ın kullanılması konusunda anlaştılar.

Google ve Samsung’un ortaklığı, özellikle de RCS’nin piyasaya sürülmesinde başı çekmeye devam ederken, Android kullanıcıları için sohbet deneyimini birleştirmeyi amaçlıyor.

Samsung One UI adını verdiği bir Android temasına sahip, bu nedenle Google, uygulamanın tasarımında birkaç değişiklik yaptı, böylece aynı One UI gibi görünüyor. Şimdi, Google Mesajlar uygulaması, dünya genelindeki Galaxy S21 cihazlarında yepyeni bir ana ekran tasarımı alıyor ve birçok stok One UI uygulamasını anımsatan, tek elle kullanılan, kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü getiriyor.

Samsung Galaxy S21 cihazlarında yüklü gelen Google Mesajlar için One UI Arayüzü Güncellemesi Geldi.
One UI Görünümlü Google Mesajlar Uygulaması

Bu yeni kullanıcı arayüzü Google Mesajlar uygulamasının 7.9.051 (Pine_RC00.phone_samsung_dynamic) sürümüyle geliyor. Bununla birlikte, Reddit aracılığıyla hızlı bir inceleme, dünya çapındaki birkaç başka kullanıcının uygulamanın farklı sürümlerinde yeni kullanıcı arayüzünü gördüğünü ortaya koyuyor . Bu, yeni kullanıcı arayüzünün bir sunucu tarafı güncellemesiyle tetiklendiğini gösterir.

Bu yeni kullanıcı arayüzünün Galaxy S21 serisine özel kalıp kalmayacağını bilmiyoruz, ancak şimdilik onu yalnızca Samsung’un en son amiral gemilerinde gördük. Yine de, önceden yüklenmiş Mesajlar uygulamasıyla başlatılan diğer Samsung Galaxy cihazlarının bu yeni kullanıcı arayüzünü alması muhtemeldir. Samsung’un bu yılın sonlarında Galaxy S21 FE’yi piyasaya sürmesi bekleniyor ve dünyanın bazı yerlerinde Mesajlar ile gelebilir.