GTA 6 Neredeyse Hazır Olabilir

GTA 6 Neredeyse Hazır Olabilir

Rockstar Games’in resmi internet sayfasında yer alan iş ilanlarına göre, GTA 6 neredeyse hazır olabilir!

Rockstar Games bugün açtığı iş ilanıyla birlikte GTA 6’nın geldiğiyle alakalı içimize bir umut bıraktı. GTA 6’nın uzun zamandır böyle söylentilerle yer aldığına ve GTA 5’in de aradan 8 yıl geçmesine rağmen bu kadar popüler olmasına bakarsak bu pek de şaşırtıcı olmaz.

Rockstar Games’in Edinburgh, Hindistan ve Lincoln stüdyolarında yaklaşan yeni bir projede çalışmaları için oyun test edicileri aradığını söylediği bir iş ilanı ortaya çıktı.

Rockstar Games'in resmi internet sayfasında yer alan iş ilanlarına göre, GTA 6 neredeyse hazır olabilir, hatta yıl sonunda gelebilir!

Oyun stüdyolarının genellikle çıkacak oyunların son aşamalarına yaklaşıldığında oyun testçileri işe aldığını göz önüne alırsak, bu bilgiler ışığında GTA 6’nın bu sefer lansmana çok daha yakın olabileceği ihtimali karşımıza çıkıyor.

Rockstar Edinburgh stüdyosunda yeni oyunlardan anlayan test ediciler aranırken Rockstar Hindistan stüdyosuna eski Rockstar oyunlarından anlayan birileri aranıyor. Bu da GTA Online için ya da GTA 5 için yeni nesil konsol sürümlerinin test edilmesi anlamına geliyor.

Bunlar dışında, her geçen gün sayısı artan GTA 6 iddiaları göz önüne alındığında GTA 6’nın lansmanının kesinlikle yaklaştığı düşünülüyor.

Bazı iddialara göre GTA 6’nın Vice City’e dayandırılacağı söylenirken, diğer iddialar GTA 6’nın önceki oyunların haritalarının birleşiminden oluşacağını söylüyor.

GTA 6’nın en ekran 2021 sonunda duyurulabileceğini de ekleyelim.

Berkay
Merhaba, ben Berkay. Teknoloji ile ilgileniyorum ve Tekno Harekat sitesinin yazarlığını yapıyorum.