NBA 2K21 Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

429₺ değerindeki NBA 2K21 oyunu, Epic Games Mağazası'ndan ücretsiz olarak edinilebilinecek. Detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

429₺ değerindeki NBA 2K21 oyunu, Epic Games Mağazası’ndan ücretsiz olarak edinilebilinecek.

Steam’de 429₺’ye satılan bu oyunu 20.05.2021 ile 27.05.2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

429₺ değerindeki NBA 2K21 oyunu, Epic Games Mağazası'ndan ücretsiz olarak edinilebilinecek. Detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

NBA 2K21 Nasıl Ücretsiz Alınır?

NBA 2K21 Epic Games Mağazası’ndan Nasıl Ücretsiz Alınır?

 1. Epic Games Hesabınıza Giriş Yapın

  Buraya tıklayarak Epic Games giriş sayfasına gidin ve giriş yapın.

 2. Oyunun Mağaza’da Bulunan Satış Sayfasına Girin

  Buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store’da bulunan satış sayfasına gidin.

 3. Yükle Butonuna Basın

  Satış sayfasına gittiğinizde karşınıza çıkan sayfadan Yükle yazan butona basın

 4. Sipariş Ver yazan butona tıklayın

  Karşınıza çıkan sayfadan Sipariş Ver yazan butona tıklayın, her hangi bir kart bilgisi girmenize gerek yok.

NBA 2K21 Hakkında

NBA 2K21, dünyaca ünlü, çok satan NBA 2K serisinin son çıkan oyunudur. Sınıfının en iyisi oynanış, rekabetçi ve çevrimiçi topluluk özellikleri, derin ve çeşitli oyun modları üzerinde yapılan heyecan verici geliştirmeler ile NBA 2K21, “Everything is Game” konseptiyle NBA basketbolunun ve kültürünün her yönünü benzersiz bir şekilde sunuyor.

NBA 2K21

NBA 2K21’de yeni, eski ve geri dönen oyuncular, çeşitli basketbol deneyimi sunan şu heyecan verici oyun modlarını bulacaklar:

MyCAREER

Kendi kişisel sinematik basketbol yolculuğuna çıkarak en büyük hedefine ulaşmaya çalış: NBA. Özel MyPLAYER’ını oluştur, onu kariyerinin zirvesine çıkarıp yıldızlaştır ve basketbol dünyasında adını duyur.

MyTEAM

Günümüzün oyuncuları ve tarihin efsanelerinden oluşan G.O.A.T. NBA fantezi takımını kur ve dünyaya meydan oku. Çeşitli ödüllendirici oyun etkinlikleri ile günlük ve haftalık görevlere katılarak nadir ve yüksek dereceli oyuncu kartlarını aç; çabalarınla kazandığın koleksiyonunu arkadaşların ve rakiplerinle karşılaştır.

NEIGHBORHOOD

Hiç uyumayan ve her zaman yapılacak bir şeylerin olduğu bir mahallede günlük sanal basketbol hayatını yaşa. Takımınla 3’e 3 sokak basketbolu maçları yap ya da 5’e 5 ProAm maçlarında daha büyük bir mücadele ver. Son çıkan ayakkabı ve kıyafet koleksiyonlarından alışveriş yap. Yerel antrenman tesisinde MyPLAYER’ının seviyesini yükselt. NEIGHBORHOOD’da basketbol asla durmaz ve “Everything is Game” konsepti yaşanır.

MyGM/MyLEAGUE

Yönetici koltuğuna oturarak oyuncunun ve kadronun yanı sıra tüm takıma ve lige etki edecek kararlar ver. Etkili çaylakları seçmekten oyuncuları takaslamaya ve takımını taşımaya kadar büyük veya küçük her hamlen, basketbol takımının uzun vadede başarıya veya başarısızlığa ulaşmasını belirleyecek.

HEMEN OYNA

Bir arkadaşına veya yapay zekâya karşı hızlı maç yapmanı sağlayacak basit basketbol maçına katıl ve 4 periyottan oluşan yoğun NBA 2K basketbolunun keyfini çıkar. Favori takımını veya Klasik ya da Tüm Zamanların takımlarından birini seçerek bir türü tanımlayan kontroller ve özelleştirmeler ile hücumu yönet. İşte en özgün NBA aksiyonu.

HER ZAMANKİNDEN DAHA GERÇEKÇİ

Görsel sunum, oyuncu yapay zekâsı, oyun modları ve diğer birçok özellikte yapılan geliştirmelerle NBA 2K21, en özgün ve gerçekçi basketbol oyunu deneyimi olarak sınırları zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA müsabakasının yoğunluğunu ve günümüz oyunları arasındaki en sürükleyici spor oyununun eğlencesini hisset.

SEÇKİN OYNANIŞ

Gelişmiş Pro Stick’i kullanarak ellerindeki topla benzersiz kontrolün keyfini çıkar. Yeni bir hassasiyet ve beceri seviyesi için sıçrayarak şut atmayı ve turnikeleri hedefle, daha etkili top hâkimiyetiyle yeni ve özel top sürme hareketlerini aç.

SENİN G.O.A.T. TAKIMIN

MyTEAM’de en yeni NBA yıldızlarından ve efsanevi oyunculardan oluşan en iyi koleksiyonunu yarat ve dünyadaki diğer koleksiyoncularla mücadele et. 2K21’deki yeni sınırlı süreli Sezonlar, yeni ve geri dönen MyTEAM modlarını tamamladıkça eşsiz ödüller sunuyor.

YENİ MyCAREER HİKÂYESİ

Yepyeni, sinematik MyCAREER deneyiminde lise basketbolundan resmî lisanslı on kolej programından birine ve büyük liglere doğru yükselişe geç. Sahada büyük hamleler, sahanın dışında daha büyük hamleler yaparak MyPLAYER’ını zirveye taşı ve bu heyecan dolu dramatik yolculukta kendini göster.

YENİ NEIGHBORHOOD YERİ

1’e 1, 3’e 3 ve 5’e 5 mücadele ederken güneşin tadını çıkar. 2K21’deki yeni Neighborhood, oyununu yepyeni görsellere ve düzene sahip bir sahile götürüyor. Park’ta yeteneklerini ve tarzını sergile, Pro-Am’de takım kur ve dinamik olarak güncellenen 2K Mücadele Etkinliklerinde (Compete Events) ödüller kazan.

SON ÇIKAN KOLEKSİYON EŞYALARI VE MÜZİKLER

En sevdiğin giyim, aksesuar ve ayakkabı markalarına ait yepyeni kıyafet ve ayakkabılarla tepeden tırnağa bir sporcu gibi görün. Tüm dünyadan son zamanların en iyi sanatçılarını ve keşfedilmeyi bekleyen müzisyenleri içeren dinamik 2K21 müzik deneyimi ile basketbol oyna.

USA BASKETBALL

USA Basketball’un şampiyonluk mirasını yeniden yaşa. Klasik takımlarla sahaya çık, geçmişteki yıldızları içeren MyTEAM kartlarını topla ve MyPLAYER donanımını gururla taşı.