Resimlerinizi Panoya Kopyalayın

Image to Clipboard ile Panoya Resim Kopyalamak

Panoya Resim Kopyalamak aslında iOS işletim sisteminde yıllardır var olan bir özellik fakat Android işletim sistemi kaç yıldır bu özelliği getirmedi. Copy to Clipboard adındaki bu uygulama sayesinde bu özelliği Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Uygulama küçük boyutuyla ve sadece paylaş özelliğini kullanarak çalışmasıyla dikkat çekiyor. Normal bir uygulama gibi uygulama ekranınızda gözükmeyen ya da açılamayan bu uygulama, GBoard (Google Klavye) ile uyumlu olarak çalışıyor.

Samsung Klavye gibi Google Klavye türevleri ile de uyumlu çalıştığını düşündüğümüz bu uygulama sayesinde artık iOS ya da Bilgisayar‘da ki gibi resimlerinizi panoya kopyalayabileceksiniz.

Image to Clipboard ile Panoya Resim Kopyalamak
Panoya Resim Kopyalamak

Resimlerinizi Panoya Kopyalamak için ilk yapmanız gereken makale sonundaki butondan uygulamayı indirmek.

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey, kopyalamak istediğiniz resmi paylaş butonuyla Copy to Clipboard yazan uygulamaya göndermek. Daha sonra GBoard (Google Klavye) ya da türevi bir uygulamayla o resmi istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Uygulama arka planda pil ve ram kullanmadığı için ve az alan kapladığı için her cihazınıza gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.