Telegram Oyun Botları

Telegram Oyun Botları

Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız ya da grubunuza eğlence getirmek istiyorsanız diye sizin için Telegram’da bulunan en iyi oyun botlarını derledik.

Özellikle 2021 yılında Telegram’ın popülerleşmesiyle birlikte kullanıcıların akın ettiği Telegram’ın nimetlerinden biri olan oyun botlarını makalemizde bulabileceksiniz.

Ayrıca buradakilerden farklı olarak önerdiğiniz oyun botlarını sitemizdeki yorum bölümüne ya da Telegram Kanalımızın tartışma bölümüne yazabilirsiniz.

Werewolf (Kurt adam)

Oyun iki grup arasında bir çatışmayı modeller: Bilgiler ve bilgisizler. Oyunun başlangıcında, her oyuncuya gizlice bu takımlardan birine bağlı bir rol verilir.

Oyunu oynayan 40 milyonun üstünde kullanıcı vardır. Oyunu oynamak için en az 5 kişiye ihtiyacınız var.

Secret Hitler

“GİZLİ HİTLER’İ BULMAK ÜZERİNE KURULU, 5-10 OYUNCULU BIR TOPLU TAHMİN OYUNU…” Yıl 1932. Yer II. Dünya Savaşı öncesinde Almanya. Secret Hitler’de oyuncular, kırılgan bir Liberal hükümete sahip çıkarak yükselmekte olan Faşizm dalgasına karşı koymaya çalışan Alman politikacıları oynarlar. Ama dikkat edin, aranızda gizli Faşistler var. Hatta oyunculardan biri de Gizli Hitler.

Kelime Bot

Kelime haznenize güveniyorsanız bu bot tam size göre! Kelime Zinciri temasıyla oluşturulan bu bot Tamamen yerli geliştiriciler tarafından geliştirilen Kelime Bot’u denemediyseniz hemen denemelisiniz.

Gamee

Milyonlarca kişinin oynadığı oyunların arasına sizde katılın. 80+ HTML5 oyunlarla ister Telegram üzerinden, isterseniz de diğer sosyal medya platformlarındaki arkadaşlarınızla kapışabilir hatta kendi aranızda ödüllü turnuva düzenleyebilirsiniz.

GamesHDBot

GamesHDBot, Gamee botuna göre daha az oyuna sahip bir bottur. İçinde Kim Milyoner Olmak İster (İngilizce) tarzı oyunlar da vardır.

ChessBot (Yapay Zekayla)

Yapay zekayla satranç oynamak isteyenler için bot.

Chess Bot (Arkadaşlarla)

Arkadaşlarınızla satranç yeteneğinizi konuşturabileceğiniz bir bot.

UNO Bot

UNO oyununu Telegram’da oynayın.

Tic Tac Toe Bot

Yapay zekaya veya arkadaşlarınıza karşı Tic Tac Toe oynayın.

Spyfall Bot

Spyfall, Werewolf/Mafia ve Dixit tarzında hafif, 5-10 dakikalık çok oyunculu bir oyundur. Sırayla birbirinizin sorularını sorarak/cevaplayarak ve casus, ajanlara gönderilen gizli yeri keşfetmeden önce sızan casusun kim olduğunu keşfetmeye çalışın.