The Division Serisine Ücretsiz Olacak Yeni Oyun Geliyor

Ubisoft'tan büyük sürpriz! Division evreninde geçecek ve ücretsiz olarak satışa sunulacak yeni The Division: Heartland oyunu duyuruldu.

Ubisoft’tan büyük sürpriz! Division evreninde geçecek ve ücretsiz olarak satışa sunulacak olan yeni The Division: Heartland oyunu duyuruldu.

Ubisoft, bugün yaptığı açıklamayla Division evreninde geçen yeni oyununu duyurdu. Oyun, ücretsiz olarak satışa çıkacak ve PC ile Konsollar için çıkacak.

The Division: Heartland Çıkış Tarihi

Oyun için net bir çıkış tarihi verilmese de belirli bir aralık içinde çıkması düşünülüyor. Heartland ismini alan yeni oyun 2021 ile 2022 yılı arasında çıkabilir. Oyunun herhangi bir lansmanda duyurulmamasından ötürü net bir bilgi yok.

Heartland, diğer The Division oyunlarından bağımsız bir yapıda ve The Division’un temel mekanikleri baz alınarak geliştirildi. Oyun, tek kişi ya da 4 kişiye varan ekip sayısıyla oynanabilinecek.

Ubisoft'tan büyük sürpriz! Division evreninde geçecek ve ücretsiz olarak satışa sunulacak yeni The Division: Heartland oyunu duyuruldu.
The Division Serisinin Tüm Planı

The Division: Heartland Hakkındaki Tüm Bilgiler

Daha önce serinin birinci ve ikinci oyununda çalışmış olan ve Tom Clancy ile bağı olan Red Storm Entertainment, bu oyununda geliştirme sürecini yönetiyor. Oyun ile ilgili herhangi bir görüntü ya da fragman yayınlanmadı.

Ubisoft, bu ünlü oyun serisini mobil platformlar içinde uyarlamayı düşündüğü bilgisi resmî yazıda de yer almakta. Serinin ikinci oyunu olan The Division 2, bu yılın sonlarında yayınlanacak bir güncelleme ile yeni içerikler alacak. Gelecek yeni güncelleme ile birlikte tamamen yeni bir oyun modunun da eklenmesi bekleniyor.

Ayrıca ajanların seviye atlamalarını kolaylaştırmak için yeni yöntemlerin de ekleneceğini belirtelim.