Ücretsiz Sanal Telefon Numarası Almak

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası Almak

Ücretsiz sanal telefon numarası, çoğu yerde telefon numarası kullanmak zorunda kalıyoruz ve bazen kendi numaramızı vermek istemiyoruz. İşte sanal telefon numarasını ücretsiz olarak nasıl alınacağı.

İlk olarak makale sonundaki butondan uygulamayı indirin ve kurun. Ardından uygulamayı açın.

Kayıt Olma Ekranı

Uygulamayı kurduktan sonra karşınıza kayıt olma ekranı geliyor, burada e-posta adresinizle kayıt olacaksınız, isterseniz geçici bir e-posta ile kayıt olabilirsiniz. Bilgilerimizi yazdıktan sonra Create Account diyoruz.

Doğrulama Ekranı

Kayıt olduktan sonra robot doğrulaması gelecek burada Continue diyerek doğrulamayı yapabilirsiniz.

Lokasyon Seçme Ekranı

Doğrulama yaptıktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor, bu ekranda Don’t use location yazan butonu seçin. Sonra çıkan uyarıya Skip diyoruz.

Bölge Kodu Seçme Ekranı

Daha sonra böyle bir bölge kodu seçme ekranı gelecek buraya rastgele girebilirsiniz ben 360 gireceğim. Girdikten sonra continue butonuna basıyoruz.

Sol Menü

Ve ücretsiz sanal telefon numarası alma işlerimiz başarıyla bitti ve numaramızı almış olduk. Sol menüden numaraya tıklayarak kopyalayabiliriz.

Küçük bir not: Numarayı kaybetmemek için haftada bir arama yapmanız ya da mesaj atmanız gerek. +1 li bir numarayı arayarak ya da mesaj atarak numaranızı aktif tutabilirsiniz.